Dong Bang Shin Ki
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


TVXQ/DBSK/THSK
 
HomeGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]

Go down 
+5
Agnieska
KaeHeeTae<3Jaejoong
Ieva
Tia
Eva Jodi
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Eva Jodi
Admin
Eva Jodi


Posts : 1216
Points : 1305
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Location : Uk Liverpool

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 1:11 am

Man labiausiai patinka Micky Yoochun, del to, kad jis mieliausias is grupes bent jau man. Grazus aisku. Man patinka jo balsas ir kaip jis kvailioja.
Jo juokas taipat mielas. MICKY YOOCHUN.. I love you!
🐱 ⭐ ⭐




⭐ ⭐ Koks mielas :drunken:
Back to top Go down
http://tvxq.up-your.com
Tia

Tia


Posts : 1084
Points : 1113
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : UK London

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 1:25 am

Man labiausiai is DBSK patinka Jaejoong nes jis labai grazus, mielas, simpatiskas, mekstantis juokauti. ;) Ir jis toks grazus negaliu :D
Back to top Go down
http://www.one.ll, www.youtube.com, www.tvxq;up-your.com :D
Tia

Tia


Posts : 1084
Points : 1113
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : UK London

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 4:29 am

Man labiausiai kaip ir Ieva tu zionai Jaejoong delto nes jis labai grazus, mielas, linksmas.
Back to top Go down
http://www.one.ll, www.youtube.com, www.tvxq;up-your.com :D
Ieva

Ieva


Posts : 65
Points : 67
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : Palanga.

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 10:04 am

Man labiausiai patinka Xian.
Koks jis gražus.
Tikras gražuolis.... :drunken: ⭐
Back to top Go down
KaeHeeTae<3Jaejoong

KaeHeeTae<3Jaejoong


Posts : 737
Points : 806
Join date : 2010-04-07
Age : 28

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:27 am

Man labiausiai patinka taip pat Jaejoong Hero , nes man patinka jo balsas, kaip jis soka, viskas tiesiog be to jis labai grazus :face:
Back to top Go down
Agnieska

Agnieska


Posts : 16
Points : 20
Join date : 2010-04-07

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 10:03 am

Man labiausiai patinka U-know del to kad jis graziai soka ir yra grazus gelyte
Back to top Go down
Moon♥

Moon♥


Posts : 456
Points : 471
Join date : 2010-04-07
Age : 28

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 10:14 am

Man kaip ir Agnieska'i labiausiai patinka U-know.
Jis labai gražiai šoka,labai gražus,
man patinka kaip jis vaidina,
jo charakteris fainas
ir kai kurie jo pomėgiai sutinka su mano ;D
Back to top Go down
Ieva

Ieva


Posts : 65
Points : 67
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : Palanga.

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeTue Apr 13, 2010 11:07 am

Nejaugi niekam nepatinka Xiah ? :|
Back to top Go down
KaeHeeTae<3Jaejoong

KaeHeeTae<3Jaejoong


Posts : 737
Points : 806
Join date : 2010-04-07
Age : 28

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeTue Apr 13, 2010 11:08 am

Ne ;D dar neusiregino toks zmogus ;DD
Back to top Go down
Ieva

Ieva


Posts : 65
Points : 67
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : Palanga.

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 6:33 am

Nesamone tada. ;DD
Back to top Go down
Tia

Tia


Posts : 1084
Points : 1113
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : UK London

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 6:43 am

Mano puskiai jis patinka :)
Back to top Go down
http://www.one.ll, www.youtube.com, www.tvxq;up-your.com :D
Ieva

Ieva


Posts : 65
Points : 67
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : Palanga.

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 6:52 am

Koks maniškis gražus..... (inlove)
Back to top Go down
Tia

Tia


Posts : 1084
Points : 1113
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : UK London

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 8:48 am

O mano Jaejoong man grazus labai myliukas as jiy labai :) gelyte juoda sirdele
Back to top Go down
http://www.one.ll, www.youtube.com, www.tvxq;up-your.com :D
KaeHeeTae<3Jaejoong

KaeHeeTae<3Jaejoong


Posts : 737
Points : 806
Join date : 2010-04-07
Age : 28

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 8:49 am

Ne tu viena............. >:(
Back to top Go down
Tia

Tia


Posts : 1084
Points : 1113
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : UK London

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 8:50 am

Nu taigi ir tu zinau as ta :)
Back to top Go down
http://www.one.ll, www.youtube.com, www.tvxq;up-your.com :D
SsaJuna*

SsaJuna*


Posts : 327
Points : 336
Join date : 2010-04-15
Age : 28
Location : Lithuania Kaunas

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 9:56 am

O va man tai labiauSiai patinka ChangMin mielas
jiS labai mielaS...
draugiSkas... (kiek maCiau)
zavuS...
seXualuS... juoda sirdele
Siaip galeCiau aS Cia apie ji raSyt ir raSyt (kaip kitOs apie kituS nariuS xD**)
bet pataupySiu laika ir piniguS ;D liezuvis
lmaO***
Back to top Go down
Tia

Tia


Posts : 1084
Points : 1113
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : UK London

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 10:07 am

Tu turi pyrma beto prisistatyti eik taisykles paskaityk!!!!
Back to top Go down
http://www.one.ll, www.youtube.com, www.tvxq;up-your.com :D
SsaJuna*

SsaJuna*


Posts : 327
Points : 336
Join date : 2010-04-15
Age : 28
Location : Lithuania Kaunas

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 3:36 am

Ok Ok laimingas
Back to top Go down
Ieva

Ieva


Posts : 65
Points : 67
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : Palanga.

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 5:44 am

xDD
Back to top Go down
Tia

Tia


Posts : 1084
Points : 1113
Join date : 2010-04-07
Age : 27
Location : UK London

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeFri Apr 16, 2010 5:49 am

Lol papuolem :D
Back to top Go down
http://www.one.ll, www.youtube.com, www.tvxq;up-your.com :D
Eva Jodi
Admin
Eva Jodi


Posts : 1216
Points : 1305
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Location : Uk Liverpool

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 4:21 am

Ai beto Micky Yoochun man patinka del to kad, grazus kaklas, daug kas taip sako! Toks vyriskas s63h
Back to top Go down
http://tvxq.up-your.com
Eva Jodi
Admin
Eva Jodi


Posts : 1216
Points : 1305
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Location : Uk Liverpool

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 12:58 pm

As taip ir zinojau Tae Tae kad apsimetineji Rusne !!!!!! HAHAHAHA, ,sdjh , pasislykstejau tavim ! lksdjh
Back to top Go down
http://tvxq.up-your.com
KaeHeeTae<3Jaejoong

KaeHeeTae<3Jaejoong


Posts : 737
Points : 806
Join date : 2010-04-07
Age : 28

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 1:00 pm

Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? Kokia dar Rusne? jhbj
Kam man to? Man nera naudos visai is to. Ir kad jau prisiregino Micky Yoochun fane tai jau reiskia fake?
Back to top Go down
Eva Jodi
Admin
Eva Jodi


Posts : 1216
Points : 1305
Join date : 2010-04-07
Age : 29
Location : Uk Liverpool

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 1:04 pm

O kas buvo parases pries tai zinute man patinka Micky Yoochun todel kad paramparamparam, ir tu ja greit istrynei!
Na bet nieko tokio nepykstu!
u73h Pakelei nuotaika užtat
Back to top Go down
http://tvxq.up-your.com
KaeHeeTae<3Jaejoong

KaeHeeTae<3Jaejoong


Posts : 737
Points : 806
Join date : 2010-04-07
Age : 28

Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 1:07 pm

Eiktu eiktu MinGi MinGi .
Back to top Go down
Sponsored content





Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Empty
PostSubject: Re: Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]   Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Koks dbsk narys jums labiausiai patinka ir kodel? [diskutuojam tuo paciu apie kitu nuomones]
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ka manom apie kiekviena DBSK nari?
» DBSK COUPLES !!!!!!!!<333
» Jeigu reiktu ismesti viena nari is DBSK kas tai butu?Ir kodel?
» Megstamiausias gyvunas ir kodel
» DBSK paeiliui.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Dong Bang Shin Ki :: DBSK/TVXQ/THSK-
Jump to: